Volkswagen Android 9.0 multimeediakeskus DVD GPS Ford mondeo Auto DVD mängija Player Autodigi Autodigital DVD USB sd meelelahutus autosse  Auto peatoe DVD mängija headrest player niskatukinäyttö Laemonitor DVD lae ekraan mängija DVD player overhead katto näyttö 


Omniva pakiautomaat

Itella Smartpost


 

BMW 3. ser E46 Android 10 multimeedia + Carplay

Epood >BMW 3. ser E46 Android 10 multimeedia + Carplay
Tootevalikud:
Nimetus Hind
BMW 3. ser E46 Android 10 multimedia + Carplay 279.00 EUR
 

9" tollise puuteekraaniga auto mudelipõhine GPS naviraadio ja android multimeediakeskus:  

BMW 3. seeria E46 (1998 - 2006)

XTRONS PSP9046B mudelipõhine auto meediakeskus on disainitud sobituma otse originaalse tehaseraadio asemele, ilma et vajaks täiendavaid vaheraame, adaptereid ja juhtmete üleminekuid. Multimeedia-raadio sobitub otse tehaseraadio pesasse ja ühildub auto originaal pistikutega.

NB! Android autoraadio kasutamine ei eelda Android nutitelefoni olemasolu. Tegemist on täesti iseseiva Android op.süsteemil toimiva arvutiga koos kõigi tavapäraste tahevelarvutile omaste võimalustega. See multimeedia keskus on ühilduv ühtemoodi iga telefoniga. Ei ole vahet kas Android või iOS.

Xtronsi autoraadio, mis muuhulgas võimaldab seadistada oma menüü eestikeelseks, on kaasaegne meediakeskus muutes iga autosõidu elamuseks! See navi-raadio toob sinu autosse kõige moodsamad sõiduabilised nagu Waze, Google Maps ja iGo. Lisaks tavapärasele FM-raadio funktsioonile annab Android op.süsteem võimaluse kõigi GooglePlay appide kasutamiseks, tuues autosse meelelahutust nii video- kui muusikamaailmast - mh. Spotify, YouTube, Gmail, Chrome jne. Soovi korral saab auto multimeedia raadiosse installida ka sotsiaalmeedia ja e-posti rakendused nagu Facebook, Instagram, Gmail jms. Raadiole sisseehitatud bluetooth "hands free" telefoni funktsioon tagab turvalised käed vabad kõned ja võimaldab oma lemmikmuusika striimimist. GPS navigaator töötab samal ajal sujuvalt koos meediamängijaga, tuues eestikeelsed teekonna hääljuhised ja hoiatused juhini ka muusika kuuulamise ajal. Kasutamise muudab mugavaks auto multimeedia keskuse täielik eesti keele tugi. 

 

Täpsem kirjeldus
 • Op.süsteem Android 10 koos kõigi Google Play rakendustega
 • Juhtmega Apple Carplay on seadmesse sisseehitatud
 • Bluetooth 5.0 telefoni "käed vabad" funktsioon (hands free)
 • Bluetooth 5.0 muusika striimimine telefonist
 • Sisseehitatud GPS süsteem: Waze, Google Maps, iGo jne. "dual zone" funktsiooniga - kuula muusikat navigeerimise ajal
 • USB sisend muusika ja videode jaoks
 • USB sisend lisavarustusele (USB pardakaamerale, rehvirõhu anduritele, netipulgale jne.)
 • Multimeedia esitamine: YouTube, Spotify, jpt. (toetab kõiki Androidi rakendusi)
 • Sisseehitatud WiFi modem / USB wifi netipulga lisamise võimalus
 • "Screen Mirroring" funktsioon - võimaldab ekraanipildi kuvamist telefonilt
 • FM RDS raadio
 • Parkimiskaamera valmidus - tagurpidikäigu lülitamisel kuvatakse kaamerapilt automaatselt
 • Süsteem toetab auto originaal roolinuppe
 • 1080P HD videoesitus
 • 1024 x 600 WVGA mahutundlik puutekraan
 • DVD mängija - Ei, ilma DVD mängijata mudel
 • AVI video väljund Jah, täielik RCA väljund kogu pildile
 • HDMI väljund Ei, HDMI väljund puudub
 • Heli väljundvõimsus 4 x 50 W
 • DSP heliprotsessor - DSP – Digital Sound Processor
 • 4G SIM-kaardi pesa - Ei
 • WiFi - Jah, sisseehitatud modem
 • "Plug and Play" paigaldus otse auto originaalpistikutele

 

Põhiomadused Perfektselt auto disainiga kokkusobiv margipõhine GPS multimeedia meelelahutuskeskus. Oma põhiomadustelt on tegemist tavalise Android arvutiga, mille kasutamisvõimalused sarnanevad tahvelarvutile. Android platvorm võimaldab kasutajal Google Play poest alla laadida kõiki omale meelepäraseid rakendusi. Samuti võimaldab keskus vaadata Youtube, Netflix-i jpt rakenduste kaudu filme ja videoid ning TV rakenduste kaudu ka TV kanalite vaatamist.

Internet Internetiühenduse saab luua WiFi kaudu, jagades näiteks oma telefoniga internetti (hotspot) või keskusele lisatava netipulga abil. WiFi vastuvõtja on raadiole sisseehitatud. Esimesel ühendamisel võrguga küsitakse wifi salsõna. Iga järgmine kord, kui sama wifi on saadaval, ühendub multimeediakeskus netiga automaatselt. USB toitega Xtronsi 4G modem on saadaval lisavarustusena siin.

Hands Free ja Muusika striiminine Bluetooth 5.0 pakub kvaliteetset juhtmevaba “handsfree” käed vabad autotelefoni funktsiooni ja HD muusika striimimise võimalust. Raadio telefonifunktsioon toetab kontaktiloendi importimist telefonist, kuvab viimati valtud / vastatud / vastamata kõnede loendi ja võimaldab kõne alustamist meediakeskuse ekraanilt. Kui esitad muusikat telefoni striimina, siis saad lugusid valida (järgmine / eelmine) roolinupuga või ekraanilt vajutades. 

Ekraan Multimeedia raadio ekraan on kõrglahutuslik ja mahutundlik puuteekraan. HD resolutsioon tagab selge ja kirka pildiga videoesituse. Rakendustes liikumine kiire ja täpne. Puutefunktsioonid on sarnased nutitelefonile - zoomimine, kahandamine ja "lohistamine".

GPS navigatsioon Meediakeskusesse on eelinstalleeritud iGo navigaator koos kogu euroopa kaartidega. Teiste keelte hulgas leidub ka eesti keel, mis teeb programmi kasutamise lihtsaks ja meeldivaks koos eestikeelsete hääljuhitega. Lisaks on autoraadio kasutajal võimalik allalaadida Google Play poest omale meelepäraseid naviäppe. Populaarseimad teiste hulgas on Waze ja Google Map.

Meelelahutus autos Xtrons autoraadio võimaldab muusika- ja videoesitust nii seadme mälust, USB mälupulgalt, microSD kaardilt või otse internetist. YouTube äpp on juba eelinstalleeritud. Play poest saab kasutaja alla laadida kõikvõimalikke meediaäppe, mh. ERR-i äpid, TV3 Play, Netflix, Spotify jne. 

Parkimiskaamera Käesoleva Xtronsi auto multimeedia raadioga saab ühendada iga tagurduskaamera, mis väljastab PAL videosignaali ja ühendub RCA videpistikule. Parkimiskaamera on saadaval lisavarustusena on tellitav eraldi. Vaata meie pakutavaid kaameraid siit.

Pardakaamera Väga ajakohane ja android multimeedia autoraadioga suurepäraselt kokkusobivana on USB pardakaamera (videoregistraator) enimostetud lisaseade. Oma soodsa hinna kohta teeb Xtronsi sõidusalvesti väga head tööd. Alati kui auto käivitub, alustab kaamera salvestamist. Vanad failid kirjutatakse üle automaatselt. Kogu kaamera opereerimine toimub multimeedia keskuse ekraani kaudu. Kaamera ise on väike ja kompaktne. Kleebituna 3M teibiga esikllaasi ülaseva, on ta märkamatu ja ei varja juhi vaatevälja. Toitekaabel peidetakse akna servas laepolstri vahele, tuuakse mööda A-piilari tagust alla kindalaekasse, kus ühendatakse meediakeskuse USB juhtmega. Pardakaamera ei ole multimeediaraadioga komplektis ja on tellitav eraldi Vaata rohkem siit.

Paigaldus ja sobivus Enamiku meie pakutavate mudelikohaste autoraadiote paigaldus on jõukohane igale isetegijale, kellel on elementaarset tehnilist taipu ja nokitsemise kogemust või huvi. Kuigi raadio ise ühildub otse tehase pistikutele, siis veidi lisatööd nõuab uue raadio USB otste välja toomine (soovituslikult) kindalaekasse. See annab mugava ligipääsu hilisemaks USB kaudu töötavate lisavidinate ühendamiseks (wifi modem, pardakaamera, TPMS rehvirõhu jälgimissüsteem) ja võimaldab ühendada mälupulka meediafailide esitamiseks. Jõukohased on isetegijale ka lisavarustusena saadaolevate lisamikrofoni ja USB pardakaamera paigaldamine.

Seevastu parkimiskaamera paigaldamine on jõukohane juba pigem "edasijõudnutele". Selle soovitaksime jätta professionaali hooleks. Ka kogenud paigaldajal võtab see töö tublisti aega ja nõuab autoelektriku teadmisi. Raadio väljavahetamise järel hakkavad auto originaal roolinupud tööle automaatselt. Tasub aga tähele panna, et kui autol on tehases paigaldatud originaalne parkimiskaamera, siis selle pistik ei ole uuele raadiole otse ühendatav. Paljudel autodel on võimalik teostada üleminek, mõnel juhul tuleb originaalkaamera siiski asendada uuega. 

Tasub tähele panna, et kuigi tegemist on auto mudelipõhise mutimeedia raadioga ja üldjuhul sujub paigaldamine kaasaoleva juhtmekomplekti abil, siis teatud juhtudel võib mõne vähemlevinud varustustaseme korral olla vajalik teistsuguse spetsiaalse juhtmekomplekti tellimine. Vaata allpool kirjeldust. Ise paigaldamisel on abiks kindlasti ka YouTube videod, kust hankida nippe originaalraadio eemaldamiseks ja uue paigaldamiseks. Kui sa ei ole toote sobivises päris kindel või soovid raadio ikkagi lasta paigaldada kogenud asjatundjal, siis võta meiega ühendust meilitsi info(@)automeedia.ee - jagame sulle meie koostööpartnerite kontaktid (Tallinnas). 

GPS Navisüsteem
 • GPS menüü ja hääljuhised 28 keeles, sh eesti, vene, soome, inglise.
 • 2-D 3-D kaart
 • Waze, Google Maps, iGo jne. "dual zone" funktsiooniga - kuula muusikat navigeerimise ajal
*Lisavarustusena on saadaval:

 

BMW 3. seeria E46 (1998 - 2006)

Android GPS multimeediakeskus

 
Android platvorm võimaldab naviraadio kasutajal Google Play poest piiranguteta alla laadida ja kasutada kõiki omale meelepäraseid rakendusi, vaadata Youtube videoid, navigeerida liiklusrakenduse Waze abil, kuulata lemmikmuusikat Spotifyst jms. Samuti on võimalik nuti TV rakenduste kaudu TV kanalite vaatamine ja Netflixi filmide vaatamine. Oma olemuselt on käesoleva seadme näol tegemist täisverelise android arvutiga, mis on koos FM raadio ja GPS navigaatoriga integreeritud ühtseks auto multimeediakeskuseks. 
Internetiühenduse saab luua WiFi kaudu (jagades näiteks oma telefoniga internetti) või keskusele lisatava 4G USB wifi modemi abil. Lisaks eelloetletud funktsioonidele on keskusel ka parkimiskaamera valmidus ja pardakaamera ühendamise võimalus. 
 

BMW 3. seeria E46 (1998 - 2006) XTRONS PSP9046BMudelikohane margipõhine android multimeediakeskus gps naviraadio

 

Spetsiaalmudel

BMW 3. seeria E46 (1998 - 2006) – XTRONS PSP9046B - makk ühildub otse auto originaal-pistikutele ja on kuju poolest disainitud täpselt originaalraadio sarnane. Seetõttu ei nõua paigaldus üleminekuid ega sobitusadaptereid ja raadio installeerimine on üsna jõukohane ka isetegijale. Tasub tähele panna, et kuigi tegemist on auto mudelipõhise mutimeedia raadioga ja üldjuhul sujub paigaldamine kaasaoleva juhtmekompleti abil, siis teatud juhtudel võib mõne vähemlevinud varustustaseme korral olla vajalik teistsuguse spetsiaalse juhtmekomplekti tellimine. Vaata allpool kirjeldust. Ise paigaldamisel on abiks kindlasti ka YouTube videod, kust hankida nippe originaalraadio eemaldamiseks ja uue paigaldamiseks. Kui sa ei ole toote sobivises päris kindel või soovid raadio ikkagi lasta paigaldada kogenud asjatundjal, siis võta meiega ühendust meilitsi info(@)automeedia.ee - jagame sulle meie koostööpartnerite kontaktid (Tallinnas).

 

BMW 3. seeria E46 (1998 - 2006) XTRONS PSP9046B raadio sobivusBMW 3. seeria E46 (1998 - 2006) XTRONS PSP9046B raadio sobivusBMW 3. seeria E46 (1998 - 2006) XTRONS PSP9046B raadio sobivus

 

XTRONSI disainitud kasutajaliides

Kasutajaliides on disainitud spetsiaalselt autos kasutamiseks. Äppide ikoonid on suured ja lihtsasti ümberpaigutatavad vastavalt kasutaja eelistusele. Rakendustes liikumine kiire ja täpne. Puutefunktsioonid on sarnased nutitelefonile - zoomimine, kahandamine ja "lohistamine".

 

XTRONS PSA seeria autonavi GPS raadio unikaaldisainiga kasutajaliides

 

Google Play tugi

Android op.süsteem annab võimaluse kõigi GooglePlay appide kasutamiseks, tuues autosse meelelahutust nii video- kui muusikamaailmast - mh. Spotify, YouTube, Gmail, Chrome jne. Soovi korral saab seadmesse installida ka sotsiaalmeedia ja e-posti rakendused nagu FacebookInstagramGmail jms.

 

XTRONS autonavi GPS raadio google play android äppide tugi

 

 1080P Full HD puuteekraan

HD mahutundlik puuteekraan on kiire ja täpne. Rakendustes saad pilti zuumida liigutada nagu tavalises tahvelarvutis või nutitelefonis.

 

XTRONS autonavi GPS raadio mahutundlik puuteekraanXTRONS autonavi GPS raadio puutefunktsioonid

 

"PIP" video

PIP (pilt pildis) funktsioon - võimaldab videopildi kuvamist väikeses aknas teiste rakenduste peal.

 

XTRONS autonavi GPS raadio PIP pilt pildis video kuvamine autoraadio ekraanil

 


CarPlay (USB)

Autoraadiole on sisseehitatud Apple CarPlay funktsioon. Ühenda oma Apple telefon meediakeskuse USB kaablile ja too CarPlay rakendused naviraadio ekraanile. Pane tähele, et CarPlay funktsiooni kasutamiseks peab telefoni USB kaabel olema ühendatud multimeediakeskuse "mirrorlnk" tähistusega USB kaabliga.

 

 
XTRONS autonavi GPS raadio auto meediakeskuse carplay funktsioon

 

“Screen Mirroring” - ekraani peegeldus 

Selle funktsiooni abil saad pea iga enamlevinud nutitelefoni ekraanipildi "peegeldada" multimeediakeskuse ekraanile.

 
 
XTRONS autonavi GPS raadio bluetooth handsfree ja screen mirror ekraani peegeldamine

 

FM raadio ja USB / SD mängija

Multimeedia naviraadiol on lisaks kvaliteetsele FM raadiole sisseehitatud ka SD / USB meediamängija, mis võimaldab muusikat ja videofaile taasesitada USB pulgalt, microSD mälukaardi pealt või otse meediakeskuse mälust.

  

XTRONS autonavi GPS raadio FM RDS radio ja USB multimedia soitin

 

4G ja WIFI

Meediakeskusele on sisseehitatud wifi modem. Selle kaudu saad meediakeskuse mobiiltelefoni "hotspoti" abil ühendada internetti. Lisaks on võimalus kasutada püsivaks netiühenduseks ka USB toitel töötavat 4G ruuterit (saadaval lisana).
 

XTRONS autonavi GPS raadio wifi ja 4g interneti tugi“Hands Free” & HD muusika striim

Bluetooth 5.0 pakub kvaliteetset juhtmevaba “handsfree” käed vabad funktsiooni ja HD muusika striimimise võimalust.
 

XTRONS autonavi GPS raadio hd bluetooth muuska juhtmevaba striimXTRONS autonavi GPS raadio bluetooth handsfree käed vabad kõned

 

"DSP" heliprotsessor

DSP (Digital signal processor) annab kõige laiemad seadistamise võimalused muusika taasesitamisel, pakkudes autos stuudio tasemel helikogemuse.

 

XTRONS autonavi GPS raadio DSP digitaalne heliprotsessor

GPS navigatsioon

GPS-funktsioon võimaldab navigeerida seadmesse eelinstalleeritud iGo naviprogrammi abil. Lisaks on võimalik kasutajal alla laadida Google Play poest kümneid erinevaid online ja off-line naviprogramme. Multimeediakeskusega tuleb kaasa kogu EU-d kattev navikaart. iGo oskab kasutajaga suhelda ja teekonda juhendada mugavalt ka eesti keeles.

 

XTRONS autonavi GPS raadio GPS offline ja online navigaator

 

Laienda meediakeskuse funktsionaalsust*

* Lisatarvikud on tellitavad eraldi ja ei sisaldu komplektis raadioga

USB pardakaamera - Xtronsi spetsiaalkaamera töötab sõidu ajal alati taustal. Iga kord kui sõitu alustad, alustab kaamera salvestamist. Vanade failide ülekirjutamine toimub automaatselt. Kogu kaamera haldamine, failide taasesitamine, failide lukustamine ja -kustutamine toimub meediamängija puuteekraani kaudu.

 

XTRONS autonavi GPS raadio USB pardakaamera videoregistraatori valmidus

 

USB toitel WiFI ruuter

 

XTRONS autonavi GPS raadio USB toitega 4G netipulk


OBD II diagnostikaadapter

Diagnostikamoodul on justkui aken auto südamesse, võimaldades spetsiaalsete rakenduste abil kuvada meediakeskuse ekraanile auto kompuutrist reaalajas väljastatavat infot. Xtronsi Bluetooth OBDII moodul edastab auto mootori töö parameetreid ja näitab veakoode. Äppide tasulistes versioonides on võimaldatud ka veakoodide kustutamine. Adapter ühildub nii Xtronsi multimeediakeskusega kui ka teiste nutiseadmetega.

 

XTRONS autonavi GPS raadio OBD II bluetooth ja wifi adapterid androidile ja iPonele


Tagurduskaamera valmidus

Meediakeskus ühildub kõigi PAL/NTSC signaaliga ja RCA (composite video) pistikuga kaameratega.

 

XTRONS autonavi GPS raadio parkimiskaamera sisend ühendamise valmidus

 

TPMS rehvirõhu jälgimissüsteem

TPMS- rehvirõhu kontrollsüsteem jälgib reaalajas iga rehvi rõhku, hoiatades tühjenemise korral juhti meediakeskuse ekraanile tuleva märguande kaudu. 

 

XTRONS autonavi GPS raadio TPMS rehvirõhu kontrollsüsteem

 

Ühendamine

Kui sa ei ole toote sobivuses päris kindel, siis küsi julgesti lisa. Parim viis nõu küsida on, kui saadad pildi oma olemasolevast tehaseraadiost meie meiliaadressile: info(@)autodigi.ee

 

BMW 3. seeria E46 (1998 - 2006) XTRONS PSP9046B mõõdud ja ühendus pistikute skeem