Volkswagen Android 9.0 multimeediakeskus DVD GPS Ford mondeo Auto DVD mängija Player Autodigi Autodigital DVD USB sd meelelahutus autosse  Auto peatoe DVD mängija headrest player niskatukinäyttö Laemonitor DVD lae ekraan mängija DVD player overhead katto näyttö 


Omniva pakiautomaat

Itella Smartpost


 

13.3 tolline Android 10 peatoeekraan XTRONS HM135A

Epood >13.3 tolline Android 10 peatoeekraan XTRONS HM135A
Tootevalikud:
Nimetus Hind
13.3 tolline Android 10 peatoeekraan XTRONS HM135A 289.00 EUR
 

Auto peatoe jalgadele kinnituv 13.3" tollise puuteekraaniga Android 10 auto universaalne multimeediaekraan

XTRONS HM135AS universaalne peatoe jalgadele kinnituv android meediakeskus.

NB! Android ekraani kasutamine ei eelda Android nutitelefoni olemasolu. Tegemist on täesti iseseiva Android op.süsteemil toimiva arvutiga koos kõigi tavapäraste tahevelarvutile omaste võimalustega. 

Xtronsi multimeedia peatoeekraan, mis muuhulgas võimaldab seadistada oma menüü eestikeelseks, on kaasaegne meediakeskus, muutes iga autosõidu elamuseks! Android op.süsteem võimaluse kõigi GooglePlay appide kasutamiseks, tuues autosse meelelahutust nii video- kui muusikamaailmast - mh. Spotify, YouTube, Gmail, Chrome jne. Soovi korral saab auto multimeedia ekraanile installida ka sotsiaalmeedia ja e-posti rakendused nagu Facebook, Instagram, Gmail jms.

 

Täpsem kirjeldus
 • Op.süsteem Android 10 koos kõigi Google Play rakendustega
 • Octa-Core Coretex A53 CPU 1.5 GhZ
 • 2Gb RAM / 32Gb ROM
 • Bluetooth kõrvaklappide ühendamise võimalus
 • USB sisend muusika ja videode jaoks
 • Multimeedia esitamine: YouTube, Spotify, jpt. (toetab kõiki Androidi rakendusi)
 • Sisseehitatud WiFi modem
 • Airplay, DLNA, Miracast funktsioon - võimaldab ekraanipildi kuvamist telefonilt
 • Heli edastamise võimalus autoraadioraadiole FM sageduste kaudu
 • 1080P HD videoesitus
 • 1920 x 1080 px mahutundlik puutekraan
 • DVD mängija - Ei, ilma DVD mängijata mudel
 • AVI video väljund EI, video väljund puudub
 • AVI video sisend Jah
 • HDMI väljund Ei
 • HDMI sisend Jah
 • WiFi - Jah, sisseehitatud modem
 • Voolutarve 12V (võimalik juurde soetada 220V toaadapter)

 

Põhiomadused Oma põhiomadustelt on tegemist tavalise Android arvutiga, mille kasutamisvõimalused sarnanevad tahvelarvutile. Android platvorm võimaldab kasutajal Google Play poest alla laadida kõiki omale meelepäraseid rakendusi. Samuti võimaldab keskus vaadata Youtube, Netflix-i jpt rakenduste kaudu filme ja videoid ning TV rakenduste kaudu ka TV kanalite vaatamist.

Internet Internetiühenduse saab luua WiFi kaudu, jagades näiteks oma telefoniga internetti (hotspot) või keskusele lisatava netipulga abil. WiFi vastuvõtja on eraanile sisseehitatud. Esimesel ühendamisel võrguga küsitakse wifi salsõna. Iga järgmine kord, kui sama wifi on saadaval, ühendub multimeediakeskus netiga automaatselt. USB toitega Xtronsi 4G modem on saadaval lisavarustusena siin.

Ekraan Multimeedia ekraan on kõrglahutuslik ja mahutundlik puuteekraan. HD resolutsioon tagab selge ja kirka pildiga videoesituse. Rakendustes liikumine kiire ja täpne. Puutefunktsioonid on sarnased nutitelefonile - zoomimine, kahandamine ja "lohistamine".

Meelelahutus autos Xtrons peatoe multimeedia ekraan võimaldab muusika- ja videoesitust nii seadme mälust, USB mälupulgalt, microSD kaardilt või otse internetist. YouTube äpp on juba eelinstalleeritud. Play poest saab kasutaja alla laadida kõikvõimalikke meediaäppe, mh. ERR-i äpid, TV3 Play, Netflix, Spotify jne. 

Paigaldus ja sobivus Ekraani paigaldus on jõukohane igale isetegijale. Kaasas olev adapterite komplekt võimaldab ekraani paigaldada enamikele autodele. Erandiks on autod, kus peatoe jalad on peidetud või on erikujulised.

Peatoele sobivus

 

Tasub tähele panna, kui sa ei ole toote sobivises päris kindel või soovid lasta paigaldada kogenud asjatundjal, siis võta meiega ühendust meilitsi info(@)automeedia.ee - jagame sulle meie koostööpartnerite kontaktid (Tallinnas). 

*Lisavarustusena on saadaval:

 

Universaalne Android auto peatoeekraan

kinnitusega peatoe jalgadele

 
Android platvorm võimaldab ekraani kasutajal Google Play poest piiranguteta alla laadida ja kasutada kõiki omale meelepäraseid rakendusi, vaadata Youtube videoid, kuulata lemmikmuusikat Spotifyst jms. Samuti on võimalik nuti TV rakenduste kaudu TV kanalite vaatamine ja Netflixi filmide vaatamine. Oma olemuselt on käesoleva seadme näol tegemist täisverelise android arvutiga. Internetiühenduse saab luua WiFi kaudu (jagades näiteks oma telefoniga internetti) või keskusele lisatava 4G USB wifi modemi abil.
 

Xtrons HM135AS peatoeekraan multimeedia teler tagaistujale headrest monitor niskatuki näyttö viihdekeskus

 

XTRONSI disainitud kasutajaliides

Kasutajaliides on disainitud spetsiaalselt autos kasutamiseks. Äppide ikoonid on suured ja lihtsasti ümberpaigutatavad vastavalt kasutaja eelistusele. Rakendustes liikumine kiire ja täpne. Puutefunktsioonid on sarnased nutitelefonile - zoomimine, kahandamine ja "lohistamine".

 

XTRONS hm125 peatoeekraani unikaaldisainiga kasutajaliides

 

Google Play tugi

Android op.süsteem annab võimaluse kõigi GooglePlay appide kasutamiseks, tuues autosse meelelahutust nii video- kui muusikamaailmast - mh. Spotify, YouTube, Gmail, Chrome jne. Soovi korral saab seadmesse installida ka sotsiaalmeedia ja e-posti rakendused nagu FacebookInstagramGmail jms.

 

XTRONS autonavi GPS raadio google play android äppide tugi

 

Heli väljundid

Meediakeskusel XTRONS HM135AS on sisseehitatud kõlarid. Lisaks on võimalik heli edastada privaatselt kõrvaklappidele - nii juhtmevabadele bluetooth kõrvaklappidele kui ka 3.5mm pistikuga juhtmega klappidele. Lisaks on ekraanil ka FM lainepikkusel saatja, mille vahendusel saab heli edastada auto raadiole.

 

HM125AS Xtrons meediaekraani heliväljundid

 

Meediakeskuse sisendid

Android ekraanil XTRONS HM135AS on USB, HDMI ja microSD sisendid.

 

HM125AS Xtrons meediaekraani liidesed ja sisendid

1080P Full HD puuteekraan

HD mahutundlik puuteekraan on kiire ja täpne. Rakendustes saad pilti zuumida liigutada nagu tavalises tahvelarvutis või nutitelefonis.

 

XTRONS meediakeskuse mahutundlik full hd puuteekraanXTRONS autonavi GPS raadio puutefunktsioonid

 

 

“Screen Mirroring” - ekraani peegeldus 

Selle funktsiooni abil saad pea iga enamlevinud nutitelefoni ekraanipildi "peegeldada" multimeediakeskuse ekraanile.

 
 
XTRONS screen mirror ekraani peegeldamine

 

Peatoeekraani paigaldamine

Ekraani paigaldus on jõukohane igale isetegijale. Kaasas olev adapterite komplekt võimaldab ekraani paigaldada enamikele autodele. Erandiks on autod, kus peatoe jalad on peidetud või on erikujulised. Elektriühenduste tegemine ei ole vajalik, kuna ekraaniga tuleb kaasa 12V sigaretisüütaja adapter. Kui sa ei ole toote sobivuses päris kindel, siis küsi julgesti lisa: info(@)autodigi.ee

 

XTRONS HM125as mõõdud ja ühendus pistikute skeemPaigalduse juhend Xtrons HM135AS peatoeekraan multimeedia teler tagaistujale headrest monitor niskatuki näyttö viihdekeskusKomplektsus Xtrons HM135AS peatoeekraan multimeedia teler tagaistujale headrest monitor niskatuki näyttö viihdekeskusEkraani mõõdud size Xtrons HM135AS peatoeekraan multimeedia teler tagaistujale headrest monitor niskatuki näyttö viihdekeskusSpetsifikatsioon Xtrons HM135AS peatoeekraan multimeedia teler tagaistujale headrest monitor niskatuki näyttö viihdekeskus